black-and-white-1284465_640

Filmy i muzyka w samolocie puszczane dla pasażerów

Na pokładzie samolotu można jeść obiady i kolacje oraz mniejsze posiłki w zależności od długości lotu. W zależności od klasy lotu takie posiłki będą bezpłatne lub trzeba będzie za nie dodatkowo zapłacić. Można również pić różne napoje orzeźwiające, w tym napoje alkoholowe, takie jak szampan. Dzieci będą mogły dostać słodycze, a najmłodsi uczestnicy lotu mogą być karmieni zgodnie ze swoimi przyzwyczajeniami, takimi produktami, które zostały zabrane na pokład samolotu przez ich rodziców.

W wielu samolotach znajduje się także specjalne pomieszczenie dla matek karmiących, w którym mogą spokojnie nakarmić swoje dziecko nie martwiąc się spojrzeniami innych osób. Na pokładzie samolotu nie wolno, natomiast, rozmawiać przez telefon komórkowy, a jedynie przez telefon udostępniany przez obsługę samolotu. Telefony komórkowe mogłyby, bowiem, zakłócić sprawność działania różnych urządzeń pokładowych. Możemy jednak korzystać z Internetu i w ten sposób wysyłać wiadomości do swoich najbliższych. Będą oni mogli również wyposażyć się w program komputerowy pozwalający na śledzenie lotu, którym podróżują członkowie rodziny i w ten sposób będą mogli nabierać pewności, że lot przebiega bez żadnych nieprzewidzianych sytuacji i jest w pełni bezpieczny.
mobile-616012_640
Na pokładzie samolotu będzie można również oglądać filmy puszczane przez załogę. Mogą to być filmy przygodowe i sensacyjne, które jednak pozostaną odpowiednie dla wszystkich uczestników lotu. Chyba najczęściej są, jednak, puszczane komedie, pozostające najbardziej neutralnymi rodzajami filmów, pozwalającymi pasażerom na chwilę odprężenia i zapomnienia o tym, że znajdują się na dużej wysokości. W trakcie seansu mogą być również rozdawane jakieś przekąski czy słodycze oraz napoje orzeźwiające. Czasami stewardessy zapytają również pasażerów o to, jakie filmy lubią oglądać, żeby po zdobyciu tych informacji jak najlepiej trafić w gusta wszystkich pasażerów.

Na pokładzie samolotu będzie można również korzystać z Internetu, dlatego niektórzy pasażerowie wybiorą swój ulubiony film dostępny przez Internet i będą go oglądali przy pomocy słuchawek. Podobnie jest z ich ulubioną muzyką, która mogłaby jednak zakłócać spokój innych pasażerów, dlatego słuchają jej za pomocą słuchawek. Natomiast dla wszystkich pasażerów może być puszczana spokojna muzyka, która będzie uprzyjemniała długie godziny lotu, będzie można także w trakcie lotu obejrzeć jakiś słynny koncert znanego artysty, który jest charakterystyczny dla kraju, do którego lecą.