moscow-1029467_640

Okazyjne przeloty z Warszawy do Moskwy

W okresie wakacyjnym coraz więcej podróżujących zamiast krajowych lokalizacji kieruje się w stronę zagranicznych miejscowości, które jeszcze do niedawna znajdować się mogły poza ich zasięgiem. Spadające ceny biletów lotniczych oraz rozliczne letnie promocje dają szerokie pole możliwości do zaplanowania zarówno dłuższego, jak i bardziej spontanicznego wyjazdu.
Do popularnych kierunków, które są wybierane w ciągu ostatnich lat na samym szczycie listy w dalszym ciągu znajduje się Londyn, Hiszpania, Francja oraz Egipt. Są to lokalizacje turystyczne, które nie wymuszają konieczności planowania wyjazdu przez długie miesiące. Obecnie możliwym jest znalezienie się w dowolnym miejscu Europy już na drugi dzień, nie ponosząc przy tym dużych kosztów finansowych.

Linie lotnicze dostosowują się do stale rosnących potrzeb oraz oczekiwań ze strony polskich turystów, dając im coraz więcej sposobności do tanich przelotów. Linia Warszawa Praga, Moskwa (https://www.lot.com/bilety-lotnicze/loty-do-moskwy) oraz inne, wyjątkowo się wypełnia nie tylko podczas okresów letnich.

Stolica Rosji zaczęła stanowić nowy popularny punkt turystyczny. Ma na to wpływ wiele czynników, do głównych można zaliczyć ceny. Embarga oraz sytuacja geopolityczna w Rosji sprawiła, że koszty związane zarówno z wyjazdem jak i samym pobytem są o wiele mniejsze niż w przeszłości. W efekcie jest to tani spot turystyczny, oferujący sobą wiele zjawiskowych atrakcji. Lot Warszawa Praga, Moskwa to już nie tyle lwia wyprawa co szybki wypad, po którym można tą lokalizację skreślić ze swoje listy turystycznej.
Tanie przeloty pozwalają każdemu na stanie się pewnego rodzaju globtroterem. Fakt niektóre miejsca znajdują się na wyższym pułapie cenowym, jednak najbliższa Europa jak i wyselekcjonowane punkty na świecie stoją otworem pod kątem ekonomicznym.moscow-1029491_640

Warszawa Praga, Moskwa i dalej – tanie przeloty to brama do większego świata oraz innych ciekawych lokalizacji. W przypadku planowania bardziej zaawansowanego urlopu w odleglejsze miejsca na wschodzie warto zastanowić się nad połączeniem przez Moskwę. Kilka godzin spędzonych w stolicy Rosji może nie pozwoli nam na pełne poznanie jej uroków, ale da szansę na liźnięcie samej powierzchni w trakcie czekania na przesiadkę do następnego samolotu. Dzięki temu kolejny wyjazd będzie znacznie łatwiejszy, gdyż wyrobimy już sobie pierwsze niezbędne wrażenie.

Moskwa obok Amsterdamu staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem do odwiedzin. Tanie przeloty z Warszawy nie są jedynie opcją dostępną w okresie letnim, jednak nagromadzenie ciekawych ofert osiąga apogeum w trakcie ciepłych miesięcy. Biorąc pod uwagę relatywnie niewielkie koszty wylotu oraz samego pobytu w miejscu docelowym, warto zastanowić się czy zamiast na grilla w weekend lub nad polskie morze nie udać się do Moskwy i poszerzyć swoje turystyczne horyzonty.