Jak w spokoju podróżować po Europie?

Bardzo wielu z nas wręcz marzy o tym, by móc bez przeszkód podróżować po całym świecie – niektórzy realizują swoje marzenie, inni zaś albo o nim zapominają albo widzą za dużo przeszkód, by móc owe marzenie spełnić. Tak naprawdę jednak osób zwiedzających cały świat jest zaledwie garstka – jest to spowodowane tym, że by móc to robić, człowiek praktycznie musi rzucić dotychczasowe życie i zmienić je diametralnie. Continue reading “Jak w spokoju podróżować po Europie?” »

Tokio – miasto sprzeczności

Tokio to dla wielu ludzi spoza Japonii miasto swoistych cudów i technologii, dziwnych obyczajów i poglądów – prawdziwego połączenie historii i tradycji z współczesnością i nowoczesnością. Wielu z nas wręcz marzy by zobaczyć to miejsce, niektórzy z powodu wspaniałej historii całej Japonii, a inni z powodów bardziej „przyziemnych”, zaszczepionych nam przez telewizję, kiedy pojawiły się w Polsce pierwsze japońskie animacje zwane „Anime”, które tak naprawdę do tej pory rozwijają w nas i w naszych dzieciach chęć by poznać kraj, w którym zwykle dzieją się owe animacje. Continue reading “Tokio – miasto sprzeczności” »

Dobre przygotowanie do lotu

Każdy pasażer powinien być dobrze przygotowany do lotu. Powinien on odpowiednio wcześniej zarezerwować miejsce w samolocie oraz zapłacić za bilet na przelot samolotem. Rezerwacji biletu będziemy mogli dokonać na trzy różne sposoby, a mianowicie drogą online dzięki skorzystaniu z systemu lotniskowej rezerwacji biletów, a także drogą telefoniczną oraz podczas osobistej wizyty na lotnisku. Ten ostatni sposób na dokonanie rezerwacji biletu wybierany jest zwłaszcza przez osoby, które po raz pierwszy mają lecieć samolotem i chciałyby jeszcze przed odprawą dokładnie zapoznać się z wyglądem i sposobem funkcjonowania lotniska. Dzięki temu nie zostaną one zaskoczone przez żadną kontrolę, której mogą zostać poddane na lotnisku i nie poczują się nią skrępowane.

Continue reading “Dobre przygotowanie do lotu” »

Odprawa pasażerów niepełnosprawnych

Kompleksowa opieka sprawowana nad niepełnosprawnymi pasażerami samolotu
Z usług przewoźników samolotowych korzystają całe rodziny z dziećmi, a także osoby starsze i podróżni przemieszczający się samotnie po różnych częściach świata. Także pracownicy różnych firm korzystają z samolotów, żeby mogli dotrzeć na czas do innego oddziału swojej firmy lub wziąć udział w jakiejś ważnej konferencji. Zdarza się również, że z lotniczego środka transportu korzystają osoby niepełnosprawne. Mogą to być osoby niewidome i niesłyszące, a także poruszające się o kulach i jeżdżące na wózkach inwalidzkich.

Continue reading “Odprawa pasażerów niepełnosprawnych” »